Reklam

PR Uzmanı Nuri Özkan Olarak Markalarınızı ve Sitelerinizi tanıtmak isterseniz ve video tanıtımları yapmak isterseniz reklam olarak sosyal hesaplarımı dahil sitemizde tanıtım yapılır.  Etkili sosyal medya hesaplarımızla desteklediğimiz ve zaten sitenin kendi ulaştığı binlerce kullanıcıya ulaştırmak asıl gayemiz. Etkili tanıtım için nuriozkanads@gmail.com adresinden ulaşabilir bizlerle iletişime geçebilir, reklam teklifi verebilirsiniz. Reklamlarımız %100 etkili ve gayet özgün olarak yapılmaktadır. İsteyen herkese uygun reklam teklifimiz vardır. Başlıca reklam teklifleri şu şekildedir?

Tanıtım Yazısı (Advertioral içerik): Firma tanıtımları yazı içerisine etkin ve güçlü bir şekilde yerleştirilir. Uygun şekilde okuyucuyu sıkmadan ve kaliteli bir içerik içinde yerleştirilen Advertioral tanıtım yöntemi ile devamlı kalıcı ve sitede hiç silinmeyecek olan bu içerikler en etkili tanıtım yöntemidir. Unutmayalım gayet güzel ve etkili yazımın içerisinde verilen reklamlarım gayet etkili ve iyi bir kişi kalitesine ulaşmaktadır.

Banner Reklam : Site ve Firma tanıtımları aylık ve yıllık olmak üzere sizden alınan bir adet foto ve yazı ile  reklamınız yapılır. Bu süre olarak aylık veya yıllık değişir ona göre indirim uygulanır ve reklamınız daima size özel olarak kampanyalı şekilde olmaktadır. Yıllık ücretimiz ise gayet uygun olmaktadır.

Daha önceki Tanıtım  yazılarımıza bakmak isterseniz Sponsor Kategorisine bakabilirsiniz.

Saygılarımızla...

PR ve Halkla İlişkiler Uzmanı

İletişim ve Fiyat Teklifleri öğrenmek için mailden ulaşabilirsiniz.  : nuriozkanads@gmail.com

Post a Comment