Mini Cooper İnternet Reklamları; Mini Cooper Reklamları  durmadan blogumda dönüyor. Mini markası ve Cooper serisi için bir hayli reklam ve satış yapmış olup şimdilikte banka kredisi ile 0 faiz oranıyla alıcılarına kolaylık sağlıyor. Blogumda da mini reklamlarını gördüğüm için yazıyorum. Bu yazıyı sizlere bilgi vermek maksatlı ve reklamın akıbetini  merak edenlere bilgi vermek maksatlı yazdım.
Blogumda bir hayli çoğaldı. Mini Cooper reklamları hatta belki bu yazımında kenarında çıkıyordur. Siz bu yazıyı okurken belki reklamlar da yanda görünüyor olabilir. Banka kredisi ve Buna bağlı Forex reklamları da çıkmaktadır. Bu ara nissan reklamı da vardı. Fakat ben onu engelledim. Amaçsız ve kalitesiz reklam koymuşlardı. Özellikle de nissan juke modeli için. En azından navarra reklamı biraz kaliteli ve abartısızdı. Ama nissan juke baya kalitesiz bir reklam olmuş. Sizlere belirtmek isterim en kötü reklam diyebilirim.

Diğer araba reklamları bir hayli güzel gösterişli iken nissan juke reklamı bir hayli çok çıkıyor ve insanları olumsuz etkiliyor. Gerçekten bezdiren reklamlara sahip. Ama mini markasının yapmış olduğu reklam çok ama çok kaliteli görünüyor. BMW ve Mercedes reklamları da aynı şekilde güzel. Skoda ve alfa romeo reklamı da güzel. Geri kalanları da görmedim.

Ama nissan juke reklamı hariç diğerleri güzel reklamlar. Mini Coper reklamı beğendiğim reklamlardan birisidir. Sizlerde bu reklamların hangisini beğeniyorsunuz hangisi size ilgi çekici geliyor.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski