Mercedes reklamları bir hayli kaliteli ve güzel reklamlar olarak görünmeye başladı. Reklam firmalarının çalışma yaptığı ve bunlardan en fazla payın Adsense tarafında olduğunu bilerek bu yazımı yazıyorum. Mercedes arabaları veya otomobilleri reklamı bir hayli çıkmaya başladı. Etkin ve kaliteli reklamlar sunan Adsense buna birde Mercedes’in güzel reklamını ekleyince gayet iyi ve güzel gösterim sağlıyor.

Araba alacaklar veya Mercedes sevenler bu reklamlara ilgi gösteriyor. Bende reklamları sevdiğim için bu alandan da eğitimimi tamamladığım için sizlere değinmek istedim. Mercedes ve BMW bu reklamları daima kaliteli sunuyor. Bir tek şunu demek istiyorum. Nissan Juke reklamı hariç diğer otomobil reklamları gayet güzel ve başarılı durumda. Fakat bu Nissan Juke reklamı başarısız olduğu için bende blogumda kaldırdım. Bunu da kaldırma sebebim her yazıda çıkıyor. Reklam bombardımanı bazen de işe yaramıyor diyebilirim. Reklamın amacı dışına çıkarak artık rahatsız edici boyuta çıkıyor. Yani amaçsız yerlerde amaçsız şekillerde çıkıyordu. Birde renk ve temaya uyum sağlamayan juke reklamları sırıtıyor.

Mercedes Reklamları Nasıl?


Buradan hareketle sizlere de bir ipucu vermiş oldum. Yani size fayda getirmeyen reklamları sitenizden kaldırın. Adsense paneline girip engelleyin.  Neden mi nedeni şu. Siz bu juke reklamını kaldırmazsanız araba veya otomobil geçen her yazıda çıkacak. Bu reklam bu kelimelerde de çıkmıyor adeta virüs gibi her yazıda çıkıyordu. Bende engelledim.

Onun yerine otomobile geçen yerde daha kaliteli reklamları olan Mercedes ve BMW reklamları çıkıyor. Yada Mini Cooper reklamları. Bunların en azından virüs gibi olmaması demek reklam getirisi fazla demektir. Yani bir reklam gösterimi çok aşırı fazla ise tık başı getiri düşüktür. Bu yüzden sizde amaçsız çıkan gereksiz reklamları engelleyin. Kazancınızı artırmaya çalışın.

Sözlerimi bu şekilde toparlar iken Mercedes reklamları blogumda artsın ve getirisi artsın diye nissan juke reklamlarını kaldırdım. Bu tür reklamları virüs olarak nitelendiriyorum. Ben en azından bu düşüncedeyim. Sizler ne yaparsınız bilmem ama ben engelledim. Mercedes bunu iyi bilen ve reklamı nasıl vereceğini iyi düşünen bir firma. Bu yüzden dev otomobil firması. Bunu da akılcı ve güzel işler yaparak başarıyor. O yüzden sevdiğim bir araba firması.

Bu yüzden bu yazıyı ele aldım. Mercedes Reklamları sizin de blogunuza kalite katar hale gelir inşallah. Benim yazılarıma geliyor. Bu yüzden otomobile ve teknoloji yazılarımı yazmaya devam edeceğim. Her ne olursa olsun diğer saçma reklamlardan iyidir. Mercedes reklamları hakkında düşünceleriniz neler? PR uzmanı olarak sizler için zamanla reklam incelemesi de yapacağım. Diğer yazımızda görülmek dileğiyle. Komedi olsun diye birde sizler için aşağıya video ekliyorum. İzledikten sonra sosyal hesaplarınızdan paylaşmayı unutmayınız.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski