Cumali Ceber Film Fragmanı

Cumali Ceber Film Fragmanı paylaşıldı. Cumali ceber karakterini oluşturan Halil Söyletmez, bir çok kısa çekim Vine, İnstagram ve YouTube çekimlerinin ardından şöhreti yakalaması üzerine Cumali Ceber karakterini beyaz perdeye taşıdı. Halil söyletmez bunun da sinyallerini tam 2016 sonunda vermişti. Cumali Ceber filmi izlemek isteyenlere çok ama çok eğlenceli geleceğe benziyor. Halil söyletmez YouTube kanalında bu videoların Fragmanların videolarını paylaştı. YouTuber olarak hayatını sürdüren Halil Söyletmez film çekerek beyaz perde de kendisini göstermek istiyor.

 Cumali Ceber Film Yönetmen Ve Oyuncular


Halil Söyletmez'in baş rol olarak Cumali Ceber'e hayat vermesiyle arkadaşlarının da oynadığı filmde kahkaha dakikaları bizi bekliyor. Serkan Şengül ve Ferhat Göçer adlı arkadaşlarının da oynadığı film Gökhan Gök tarafından Yönetildi. 4 ağustos 2017 de vizyona girecek olan Cumali Ceber Filminin Fragmanını kanalda paylaşıldı. Bizler de Halil Söyletmez ve Arkadaşlarını izlemeyi sevdiğimiz için mutlaka bu filme gideceğiz. Ekip olarak arkadaşlarımızla birlikte beyaz perde de yerimizi alacağız. Daha çok karekterin doğallığını sevdiğim için gitmeye değer buluyorum.

Dayak ve şiddet konularını acımasızca yapan ve bunları alışkanlık haline getiren Cumali Ceber Bildiğimiz Recep İvedik karakterine benzemekte. Doğal ve dayak yanlısı olan Cumali Ceber bu özelliği ile izleyicileri ekran başına hatta beyaz perde başına çağıracaktır. Bu açıdan eleştirilecek gibi görünse de izlenecek güzel filmlerden olacağı kesindir. Cumali ceber film kategorisinde beyaz perde de yerini alacak ama inşallah filmin tamamlanması uzun sürmez. YouTube kanalından kazanılan paralar ile bu filmi çeken Halil Söyletmez bakalım gişede başarılı olabilecek mi ?

Cumali Ceber Film Konusu 


 Cumali Ceber en sevilen skecleri de şu şekilde olmaktaydı: Baba ve oğul arasında çağ farkının olmasında dolayı Cumali ceber oğluyl hiç birşeyde anlaşamıyor ve yanlış anlaşılmalar daima Babanın Oğlunu dövmesiyle sonuçlanıyordu. Sizlere bu filmdeki bu esintilerin iyi geleceğini tavsiye ediyorum Bu sizin mizahi duygunuza dokunacak inca dokunuşlardan olabilir. Fragmanı izlemek için yazının en sonuna bakmayı unutmayınız. Cumali Ceber Film Fragmanı ile daima kendisini belli eden filmlere ilgi duymuşumdur. Yani film kendisini Fragmanda belli eder.

Ben de Cumali Ceber Film Fragmanı'nı beğendiğim için bu filme gideceğim. Szileri de bu filme gitmeye davet ediyorum. Ben Halil Söyletmezi her kanaldan takip ettiğim için gerek İnstagram, Gerek YouTube kanalında olsun gelişen her olaydan haberdar oluyorum Bu film için de ben gerçekten bu kanallı takip ederekte haberdar oldum. Bu yüzden sizlere yazımı yazmaya karar verdim. Cumali Ceber karaktrinin diğer sosyal medya profillerinde siz videolarını görebilirsiniz. Cumali Ceber Filmi Fragmanı paylaşan Halil Söyletmez kanalında şimdilik binlerce izlendi Bu Fragmanı aşağıda paylaşacağım. Bu ilk fragman olduğunan dolayı iki ve üçüncü fragmanları gelirse de yazımıza ekleyeceğim. İşte size Cumali Ceber Film Fragmanı;

Yorumlar