Blog yazarlığı tam benlik

Blog yazarlığı tam benlik, blog yazarlığını seviyorum. Hemde çok Nuri Özkan olarak bloguma hayranım. Yazmayı çok seviyorum. Konuşmayı sohbet etmeyi seviyorum. En önemlisi dw kendi kendime yazmayı ama ben yazarken okunduğumu bilmeyi seviyorum. Blog yazmak zor bir zanaat ama ben Blog Yazarlığı tam benlik diyorum.

Blog yazarlığı tam benlik blog yazmaktan keyif aldığım kadar hiç bir şeyden zevk almıyorum. Herkes bakıyorum "blog yazarlığı ne zormuş" deyip gidiyor. Aslında "blog yazarlığı ne kadar zormuş, ben bunu nasıl aşarım " demeden bırakanlara sesleniyorum. Geri dönün blogunuzu yazın. Devam edin yazmaya anılar, tarifler, haberler, spor, güncel, makyaj vs herşeyi yazmaya başlayın. Ama başlayın blog yazarlığı bu kadar kolay işte. Aslında zor ama bilen için çok kolay. Blog Yazarlığı Tam Benlik
Sen daha blog yazarlığına başlamadın mı? Neden hala blog yazmaya hayatını ölümsüzleştirmeye, anılarınızı, hobilerinizi paylaşmaya, yazmaya ne dersin. Yazın, Arkadaşlar yazın. Aslında kendiniz için yazın, çocuklarınız için yazın. Dönüp okuyacağınız bir anınız canlı canlı yaşayacağınız, okurken ileride bazen ağlayıp bazen de heyecandan havalara uçacaksın. Ama yazmasan pişman olacaksın. Hayatından kareler gezilerinden eserler bırakmadığına, geleceğine köprü kurmadığına üzüleceksin. Benim bu yazımın sebebi kişisel bloglaşma ülkemizde nüfusa oranla çok az. Gelişmiş ülkelerde bu oran çok daha yükseklerde. Ücretsiz olsun yazın ama yazın. Eğer yazmak isterseniz ben blog sitelerini yazdım. Kişisel keyfinize göre kullanımınıza göre bir  ücretsiz blog açın. Yeni blog açma siteleri hakkındaki yazımıza bakın ona göre sizlerde bir blog açın ve bloglamaya yazmaya başlayın.

Benim en büyük hayalim iyi bir Blogger olarak ödül almak. Bu hayalimin peşinde yazmaya çalışıyorum. Yazıyorum Nuri ÖZKAN Blog olarak yazmaya da devam edeceğim. Durmadan aklıma geldikçe yazacağım. Blog yazarlığı bana nasip olmuş bende durmadan yazacağım. Hevesle blog yazarlığıma devam edeceğim.

Blog açtıysanız da benden size tavsiye niteliğinde yazılarım mevcut onlara bakarsanız sevinirim. Tüm yazılarıma göz gezdirmeyi unutmayın. Ama açın blogunuzu kesinlikle açın ve zaman kaybetmeyin. Blog Yazarlığı kimseye nasip olmaz. Daha sonra da kendinize bir site alır bağlarsınız. Reklam alır kişisel zevklerinizi anılarınızı da kazanca dönüştürebilirsiniz. Benden tavsiyedir size arkadaşlarım.

Blog yazarlığı denince bana da eskiden bambaşka şeyler, entel dantel olaylar aklıma geldi. Aslında ilk başta yazmak istemedim. Ama zararı olmaz diye açtım. Zaten ücretsiz bir Blogger açmıştım. Oradan yazmaya başladım. Baktıkça ziyaretçilerim arttı. Google dost olmaya çalıştım. Çalıştıkça da kazanmaya ziyaretçi çekmeye başladım. Bağlandıkça yazmaya aşık oldum. Bu benim artık hayatımda bir dönüm noktası olarak kabul ettiğim blog yazarlığı serüvenime başlangıç oldu. Bende ilk bu şekilde birisinin tavsiye yazısı ve oturduğu yerden kazanç sağlamak adlı yazıdan okuduklarımlar Blog yoluna Blogger yoluna atıldım.

Ve mutluyum. Yazıyorum Nuri ÖZKAN Blog olarak yazmaya da devam edeceğim. Umarım sizlerde erkenden blog yazmaya başlarsınız. Bende sizler başladıkça hem de kazanmaya başladıkça umarım sizler kadar sevineceğim.29 Nisana kadar blogları yazın ben en beğendiğimi (konu, içerik,tema,isim) yukarıdaki linke yazacağım

Yorumlar